Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Engerd Tiger - Sun E Bon

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sun E Bon".
3. Video është e këngës "Sun E Bon", por nuk këndohet nga Engerd Tiger.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Engerd Tiger - Sun E Bon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

10/01/2012

2012-01-10T22:41:20+00:00Reptura 1:

1.Kum ardh venin me ta kall eyoo
2.Po nime ti te kokshe budall Ok!
3.Nese ke hi en tripa ton eyoo
4.Ki dhipa ki vipa i ki teton Eyy
5.Gjith kur po vi toka ja nis mu dridh
6.Te une kur lidhesh e ki zor mu sgidh
7.Eyy DJ shtype play kejt mem ngu
8.Eyoo What's up kejt durt nalt mi qu
9.Nese je qaj qe thu hajde te un me nejt
10.Eyoo aty ska me flejt Ok!
11.Kejt kur pom shohin kejt po dojn mu rujt
12.Eyoo gjith kur tem shohin gjith kan me shujt
13.Shumica e femnav shum jan tu vujt
14.Se un viq me ndjenja ta tynev kum lujt
15.Gjith naper clube tu e thy
16.Kejt kejt kejt kejt tu kcyyyyy

Ref x1:

Ti sun e bon o sun e bon si na ahh
Ti sun e bon ti sun e thu si na ahh
Ti sun e bon ti sun e thu si na ahh
Ti sun e bon o sun e bon si na ahh
Ti sun e bon ti sun e thu si na ahh
Ti sun e bon si na ti sun e thu si na
Ti sun e bon si na po po sun e bon si na ahha

Reptura 2:

1.Jom tigri em keni vrejt ski arsyje me maj ti hejt
2.Per me dallu me ty duna me nejt strejt
3.I kom dostat i kom krejt sum mungon kurgjo
4.I ngrehi me fshis reperat thiirri nja ka nja
5.Gjith pi shloj kthetrat HaaH ku jan letrat
6.I njeki shum shpejt ata qe jan si leprat
7.En fer iz high jena na kush ka than qe ska rep
8.Reperat me kapen per shpine si mu kan une magnet
9.Vi shum shpejt vi me kall boj rep t'rrall
10.Boj muzik per mahall
11.Bonu me mu mann nese do me pas sukses
12.Te kum kallxu ma heret kush o Oh The Best
13.E boj per meeejn nuk e boj per lek
14.Kush ka than qe tigri nuk kthehet backk
15.Ti gjith je kan 0 une 1sh
16.Hejjj shuj mos fol heej tripin mos e prish

Ref x1:

Ti sun e bon o sun e bon si na ahh
Ti sun e bon ti sun e thu si na ahh
Ti sun e bon ti sun e thu si na ahh
Ti sun e bon o sun e bon si na ahh
Ti sun e bon ti sun e thu si na ahh
Ti sun e bon si na ti sun e thu si na
Ti sun e bon si na po po sun e bon si na ahha


Ky tekst u dërgua nga  TheRapStar
Më Shumë Këngë Nga Devqa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet