A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Engjëll Ahmedi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Engjëll Ahmedi është një shkrimtar i vogël.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Arbër Voci

Malsor Basha

Ajsel Boja

Enis Haziri

Flavio Hima

Rilind

Albrim Isufi

Ilion Kraja

Lorik Dulla

Eljo Canka


Tags: Engjëll Ahmedi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018