Më mbaj mend (për 1 muaj)

Engjëllusha - Muhabeti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muhabeti qikave zgjat deri nsabah kush po vun ma shum kush ndashni ka ra kush po na bon dasem nuse po na shkon fol e kesh mes veti nata po kalon. Qikat per çdo nate mledhen ne shtepi her dalin ne kafe me fole per dashni sot dola qytet pashe nje djal perfekt ish kon shum i mir ishallah eshte i lir ishalla eshte i lir. Muhabeti qikave zgjat deri nsabah kush po vun ma shum kush ndashni ka ra kush po na bon dasem nuse po na shkon fol e kesh mes veti nata po kalon. Njonja u feju don me fluturu
do te bohet edhe pak nuse me duvak
un çka me ju than dashnia mka lan nuk ja vlen me vujte tjetri mka mem lute. Muhabeti qikave zgjat deri nsabah kush po vun ma shum kush ndashni ka ra kush po na bon dasem nuse po na shkon fol e kesh mes veti nata po kalon.


Engjëllusha - Muhabeti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Muhabeti".
3. Video është e këngës "Muhabeti", por nuk këndohet nga Engjëllusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Engjëllusha Salihu:


Komente 0