A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Engjëllusha Salihu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  285
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Engjëllusha Salihu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. Engjëllusha Salihu eshte nje artiste e re dhe shume e talentuar. Perveq zërit të saj të ëmbël, ajo gjithashtu është simpatike dhe me trup fantastik. Trashigimtare e muzikes se mirefillte shqipe, vajza e artistes se madhe Shyhrete Behluli vjen ne skene kengtarja me e re. Por ajo me e njohur kur kendoi me nenen e saj te madhen, Shyrete Behlulin, "Lum per mu, e lum per ju". Kjo kenge u pelqye tej masi nga publiku saqe arriti te marr mbi 5 milion kli...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

E bija e

Shyhrete Behlulit

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Albana Berisha

Ermedina Rama

Feime Salihu

Fiorela Sahiti

Adelina Spahija

Bleta Brovina

Albine Kelmendi

Adelina Jashari

Adea Pula

Sala Jashari


Tags: Engjëllusha Salihu, Engjëllushë Salihu

Engjëllusha Salihu në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019