Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Eni Koçi - Nobody Else

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nobody Else".
3. Video është e këngës "Nobody Else", por nuk këndohet nga Eni Koçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eni Koçi - Nobody Else  (Feat. Staz)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  42

Këngë e albumit:

"Love Me"

Komente

Asnjë Koment

29/02/2012

2012-02-29T20:58:25+00:00Ref..ENI
yeahhh ehmmm ohouoo yeahh
I really try
I try to keep denying to myself
I just can't help but love you
and Nobody Else
now I'm not saying it is easy for me to forget
You hurt me baby
But I forgive you it's OK...

STAZ:
Can i deny the truth
or can I prove the lies
I spent my whole life thinking
that its worth trying
now the curtain falls
and I can't stand tall
the sky is closing on me
and the walls about to fall
will I go down?
stabbed by my own decisions
I cannot trick my soul by bulding up visions
I can't trust myself
so why should you trust me?
someone else inside me
there's who wanna set you free
now u see
the fights are just the start of the tunnel
our future is the river
that starts with the runnel
now my voice is down
ears bleed cuz we're hassling
bedroom is mess
looking like we were wrestling
I swear I didn't hate you
SHIT!!
was it me?
I must have lost my conscience probably
I'm outta control
straight going crazy..
If you leave my life
I will live in my fantasies !

Ref..ENI
yeahhh ehmmm ohouoo yeahh
I really try
I try to keep dyning to myself
I just can't help but love you
and Nobody Else
now I'm not saying it is easy for me to forget
You hurt me baby
But I forgive you it's OK...

STAZ:
I remember warm sunny days through the light rays faces
everyone disapeared when your sight embraced me
I thought love pays now i'm stuck in a damn maze
misplaced wasted hoping for a retrace
I chose the wrong way
now I'm lost in your screams
it looks like your dreams just crossed
out my schemes
baby what I mean to say is I believe
that you shouldn't leave
cuz imma die from the grief
how can we live when you don't understand me
we are sailing on a boat
that is MOTHERFUCKING stranding
I can't put my hands on ya
shit I just can't..
but I guess it's the only way to make you understand my plans
God damn why don't you listen to me?
you could have denied my thoughts if u don't agree
so wanna leave?
right here is the door the man inside me will die
if I let you go...

ENI:
I can't sleep at night thinking of all the times
you were holding me, loving me
Being mine
It may never feet like it used to be before
I'll give you another chance
to be a man..once more

Ref..ENI
yeahhh ehmmm ohouoo yeahh
I really try
I try to keep dyning to myself
I just can't help but love you
and Nobody Else
now I'm not saying it is easy for me to forget
You hurt me baby
But I forgive you It is OK...


Ky tekst u dërgua nga Egzon Kaloshi   dazye11   KosovaGold
Më Shumë Këngë Nga Eni Koçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet