Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Eni Koçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  755
 • Vendlindja:
 • Berat 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Eni Koçi është një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Kengen e ka filluar ne moshen 7 vjecare dhe dha rezultatet e para qe ne moshen 10 vjec nga ku fitoi çmimin e dyte ne Festivalin Kombetar per Femije me kengen "Dhoma me Lodra". Ne Nentor te vitit 2008, realizon kengen e saj te dyte "Shprese kerkon nga ti" qe u realizua dhe si vidioklip. Kjo kenge dhe vidioklipi i saj pati nje sukses te jashtezakonshem ne tregun Muzikor Shqiptar. Ne Mars 2009, realizon kengen e saj te trete, por kete rradhe n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

59 🔥🔥

Motra e

Greta Koçit

E fejuara e

Genc Prelvukaj

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Faqja

Zyrtare

Shto profile

zyrtareLove Me (2012)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Kejsi Tola

Arilena Ara

Enca

Xhensila Myrtezaj

Elhaida Dani

Klea Huta

Beatrix Ramosaj

Dhurata Ahmetaj

Era Istrefi

Dua Lipa


Tags: Eni Koçi, Greta Koçi, Enny Koci, Eni Koci

Eni Koçi në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet