A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Greta Koçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  454
  • Vendlindja:
  • Kuçove 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Greta Koçi është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Greta Koçi ka lindur në qytetin e Kuçovës e banon në Tiranë, por eshte shkodrane dhe kete gje e ka konfermuar cdo here qe ka pasur mundesi. Ajo ka lindur tek gjyshja ku prinderit e saj ishin ne vizit tek gjyshja e Gretes ne Kuçovë. Greta Koçi pervec kengeve ka bere publikun per vete per shume arsye. Zeri i saj i ka mahnitur te gjithe, ashtu si mosha e saj, personaliteti i saj e shume detaje te tjera. Talenti i saj është shfaqur në moshën 5-6 vjeç...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Eni Koçit

Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare

Bam Bam Bam (2010)

Do Me Shaj Nena (2008)

Mos Shiko Tjetër (2006)


» Dërgo Një Këngë »

Mos M'thirr
Nuk Ka Dashni
Sjena Ni Moti
Jeta Ime
Perseri
S'jam Jetime
Zbulo Sekretin (Pije Detin)
Kolazhi I Jugut
Njeher Po, Njehere Jo
Me Fal Nene


Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Orinda Huta

Rosela Gjylbegu

Samanta Karavella

Kejsi Tola

Enca

Xhensila Myrtezaj

Elvana Gjata

Ronela Hajati

Elhaida Dani

Klea Huta


Tags: Greta Koçi, Gerta Koçi, Greta Koci

Greta Koçi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019