A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Eni Koçi - My Papi  (Feat. Staz)


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  127

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/12/2013

2013-12-28T12:56:33

Music & Lyrics:

Eni Koçi

Video Production:

Urban Graphics


(you know what it is, what it is, waht...
different shit...)

A po menon se ku jam sot,
sigurisht ne menje veç mu me çon,
prane meje... jo se je njesoj,
te tjetersoj, pozitiv te boj,
veç po menoj se ku je sot,
sa here teshoh me si ma bon
prane teje jo se jam njesoj,
me tjeterson, e menjen ma ndryshon.

2x
Ooooooo kudo qe te shkosh
Ooooo per mu do menosh

REF:
Je afer meje se ti je MY PAPI,
pas teje se vi sot se se me len inati.
MY PAPI, MY PAPI can you feel my body?
se munesh pa mu e di te merr malli

RUN PAPI, RUN PAPI, RUN
YOU BETER, BETTER, BETTER RUN
RUN PAPI, RUN PAPI, RUN
YOU BETER RUN, YOU BETER RUN

So you say you just wanna stay friends...


Lyrics submited by erblinae-Cards (1)

2018-05-27 10:40:56
MY PAPI MY PAPI can yo
Feel my body
Se munesh pa mu
E di te merr malli

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019