Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Berat 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
BIOGRAFIA: Enia është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Prill 2006, Enia merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Per Djalin Qe Dua"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Eniada

Ola

Zhorzheta Sota

Matilda Mati

Olta Kaferi

Nilsa Hysi

Ayssel Kristuli

Sara Kapo

Albora

Jenny Jonas

Tags: Enia


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet