A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enis Bytyqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  694
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Enis Bytyqi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Enis Bytyqi nga nje familje nga Ferizaj. I suksesshem ne fushen e muzikes. Nje djale edhe pse ne nje moshe te re pervec muzikes ka hobi dhe profesione te tjera. Më datë 30 Korrik 2010, Enis Bytyqi publikon videoklipin "Sundon Amori". Në vitin 2011, Enis Bytyqi publikon albumin "A Thu Jam I Keq". Më datë 22 Qershor 2014, Enis Bytyqi publikon videoklipin "Te Mos Dashuroja Kurre". Muzika e këngës u punua nga Vullnet Ibraimi, teksti u shkrua...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

A Thu Jam I Keq (2011)


» Dërgo Një Këngë »

Melodi
Marak
Inati
Bashk
Mall
Ti!
Jerem
Sillesh
Sikur Ajo
A Kam Une Faj

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (6)


Artistë Të Ngjashëm:

Korab Jetishi

Astrit Mulaj

Lok Komoni

Daim Lala

Merytoni

Burim Hoxha

Ex King

Ron Rexhi

Mr.Trimi

ZeeroMan


Tags: Enis Bytyqi

Enis Bytyqi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019