A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Enis Bytyqi - Ani Ani


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  85

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/05/2016

2016-05-07T16:02:59

REF:
Ani, ani, ani let thojn qa dojn me na nda disa dojn
ani, ani, ani kurgjo sun bojn se na si lajm, na si lajm (x2)

Ashtu sikur sot, ashtu sikur dje
zemren time ne dor e ke
ashtu sikur sot, ashtu sikur dje
jam i njejti ti me njeh
ime, jeta ime
ma shero ti plagen time
se smuna, jo nuk muna
ahh pa ty, pa ty nuk muna
E kujtoj me mall, ndjenjen qe kam kur jam me ty
e pranoj kudo, dashuri veq ty te kam

Thuj ani, thuj ani
kur unazen ty ta fali
e tani, e tani
dashurin jo sun ma ndalin

REF:
Ani, ani, ani let thojn qa dojn me na nda disa dojn
ani, ani, ani kurgjo sun bojn se na si lajm, na si lajm (x2)

Per mu, per mu mjafton veq mem than te du
hajt thuje ti me shpirt
nuk du, nuk du, me humb dikon sikur ty
a e din sa fort te du

E kujtoj me mall, ndjenjen qe kam kur jam me ty
e pranoj kudo, dashuri veq ty te kam

Thuj ani, thuj ani
kur unazen ty ta fali
e tani, e tani
dashurin jo sun ma ndalin

REF:
Ani, ani, ani let thojn qa dojn me na nda disa dojn
ani, ani, ani kurgjo sun bojn se na si lajm, na si lajm (x2)


Lyrics submited by Larglinda.e-Cards (1)

2018-09-06 07:34:42
Kur unazën ty ta fali
Dashurinë jo sun ma ndalin

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019