A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Enis Bytyqi - A Kam Une Faj


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  46

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/11/2016

2016-11-12T15:56:44

Ti ame do a nuk me do
Qdo koh qe iken nuk kthehet mo
Se dikush merzitet dhimja veq po rritet
mallin e kam ne sy2x

REF. 2x:
A kam une faj
a jam une aj
qe te kam ba me ik ty
qe ta kam ba me ik ty

Zemer o T kam lazdru
veq per mu
t kam besu kam deshtu
a nuk kam dit mu sill me ty
se dashnia mi ka mshel syt
spo muj me pa spo muj me ni
ku je ti tash ku me ke ik

REF. 2x:
A kam une faj
a jam une aj
qe tkam ba me ik ty
qe tkam ba me ik ty
zemer o

REF. 2x:
A kam une faj
a jam une aj
qe tkam ba me ik ty
qe tkam ba me ik ty
zemer o


Lyrics submited by Arberitae-Cards (2)

2018-12-13 20:34:06
Ti ame do a nuk me do
Qdo kohë që ikën
Nuk kthehet mo
Se dikush mërzitet
Dhimja veq po rritet
Mallin e kam në sy
2018-08-29 16:29:34
A kam unë faj?
A jam unë ai
që të kam bo
me ik ty?

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019