A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Enis Bytyqi - Jerem


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  63

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/06/2017

2017-06-28T18:00:00

S'du me t'lon me m'dal prej dore
S'je aktore me m'lujt role tiii

Pran meje rri
S'ki nevoj me u bo xheloze
T'shoh vec ty para ksaj Bote tii
Ndjej dashuri

Ti du krejt vijat e trupit
Flokt e gjata
Edhe parfumin oo

Per ty krejt un i hupi
Ti per mu je e embel si gjumi

Heyyo pike ma le
Heyyo Pike ma le

Vi Mas Teje kallxom ku je
Vi Mas Teje tii ku je

E dii qe m'don edhe jerem
N'anderr t'shoh tu ma bo hajde merrem 4×

S'du me t'lon me m'dal prej dore
S'je aktore me m'lujt role tiii

Pran meje rri
S'ki nevoj me u bo xheloze

T'shoh vec ty para ksaj Bote tii
Ndjej dashuri

Ti du krejt vijat e trupit
Flokt e gjata Edhe parfumin oo

Per ty krejt un i hupi
Ti per mu je e embel si gjumi

Heyyo pike ma le
Heyyo Pike ma le

Vi Mas Teje kallxom ku je
Vi Mas Teje tii ku je

E dii qe m'don edhe jerem
N'anderr t'shoh tu ma bo hajde merrem

Hejj e di qe m'don edhe jerem
N'anderr t'shoh tu ma bo hajde merrem 7×


Lyrics submited by Rudina N   imbebee-Cards (3)

U krijua nga Sila 2018-09-16 19:49:02
S'du me t'lon
me m'dal prej dore
S'je aktore
me m'lujt role
U krijua nga orgesa 2018-03-31 12:25:59
Heyyo pike ma le
2017-12-10 16:25:54
Ti du krejt vijat e trupit
Flokt e gjata
Edhe parfumin oo

Per ty krejt un i hupi
Ti per mu je e embel si gjumi

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019