Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enis Keta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Enis Keta është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 24 Maj 2019, Andi Stafuka publikon videoklipin "Sa Te Du", në bashkëpunim me Enis Keta & Fatjon Ndinin. Më datë 20 Nëntor 2019, Enis Keta publikon videoklipin "Kur Gabon", në bashkëpunim me Andi Stafukën. Më datë 25 Janar 2020, Andi Stafuka & Enis Keta publikojnë videoklipin "Paralel". Videoklipi u prodhua nga kompania ND Film Pro. Më datë 24 Korrik 2020, Enis Keta & Andi Stafuka publikojnë videoklipin "Pa Ty", në bashkëpunim me ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Enis Keta

Komente 0