Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enis (Last King's)

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Emri i Vërtetë:
 • Enis Jahiji
 • Vendlindja:
 • Shkup 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
Enis (Last King's) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lila

Gansito

Dit

Wolfman

Cali

Amir

B Fresh

Melache

Noka

Lil One

Tags: Enis, Last King's, Enis Jahiji


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet