Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enis Potoku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Enis Potoku është një këngëtar i njohur. Më datë 18 Mars 2007, Enis Potoku publikon videoklipin "Une Dhe Ti". Më datë 18 Korrik 2007, Enis Potoku publikon videoklipin "Lotet E Nates". Më datë 12 Tetor 2007, Rexhep Kryeziu publikon videoklipin "Po ç'ti Bëj Unë Zemrës Time", në bashkëpunim me Enis Potoku. Më datë 23 Tetor 2008, Lil' Liri publikon videoklipin "Na Po Vim", në bashkëpunim me Enis Potoku. Në Maj 2009, Gili & Enis Potoku marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Kur U ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nysret Hyseni

Nusran Fera

Chika

Viagra

Breaker G

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Shemi (Shemsi Bytyqi)

B-King

Orhan Zeneli

Burim Kastrati

Tags: Enis Potoku, Enis Patoku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet