Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enis Potoku - Une Dhe Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Si ne pasqyr te thyer,
kete dashuri e shikoj
si nje vash te perlotur
zemer thyer te enderroj
Qfar ne nuk mendojm
pse njeri tjetrin e fajsojm
ska te bej me dashuri ne
si duket nuk kemi fat
UNE DHE TI

Refren
Sa ditet i kaluam
s'bashku,
Sa netet ishin per ne,
Me trego a do te jete
vone,
Per kete dashurin,
dashurin ton,
dashurin ton - 2x

Si ne pasqyr te thyer,
kete dashuri e shikoj
si nje vash te perlotur
zemer thyer te enderroj
Qfar ne nuk mendojm
pse njeri tjetrin e fajsojm
ska te bej me dashuri ne
si duket nuk kemi fat
UNE DHE TI.......

Refren
Sa ditet i kaluam
s'bashku,
Sa netet ishin per ne,
Me trego a do te jete
vone,
Per kete dashurin,
dashurin ton,
dashurin ton - 2x......


Ky tekst u dërgua nga Besfort TerpezaliaEnis Potoku
Publikimi: 18/03/2007


Enis Potoku - Une Dhe Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Dhe Ti".
3. Video është e këngës "Une Dhe Ti", por nuk këndohet nga Enis Potoku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0