Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Enis Xhaferi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Enis Xhaferi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 6 Qershor 2016, Enis Xhaferi & Isa Xhaferi publikojnë videoklipin "Shpesh Lakmoj Ne Sofer T'huaj". Më datë 19 Qershor 2017, Enis Xhaferi & Isa Xhaferi publikojnë videoklipin "Harrova Pendimin"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Patriot Koka

Mevludin Ajredini

Omer Rustemi

Florim Buzolli

Rufat Saliji

Ernim Rexhepi

Lavdrim Rexhepi

Ibish Krasniqi

Enis Ajeti

Fazli Axhaj

Tags: Enis Xhaferi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet