Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enisa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30
  • Emri i Vërtetë:
  • Enisa Nikaj
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
BIOGRAFIA: Enisa është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Më datë 12 Shtator 2015, Enisa publikon videoklipin "Cry Me A River". Më datë 23 Nëntor 2016, Enisa publikon videoklipin "Burn This Bridge". Muzika e këngës u punua nga vetë Enisa, teksti u shkrua nga vetë Enisa. Më datë 10 Shtator 2017, Enisa publikon videoklipin "Freedom". Më datë 7 Shkurt 2018, Enisa publikon videoklipin "Reunite". Më datë 6 Korrik 2019, Enisa publikon videoklipin "Wait For Love". Më datë 15 Dhjetor 2019, Enisa ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Besiana Tolaj

Dafina Kastrati (Gjermani)

Bunny

Arinda Gjoni

Alena

Goldi Halili

Oreta Leka

Melissa Magnanelli

Eanda

Silvana Rusi

Tags: Enisa, Enisa Nikaj, Enisa Nikovic


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet