A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Enisa - Wait For Love


Choose star rating

Rating:  2.8 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/07/2019

2019-07-06T09:35:10

oh, i don't need another man to tell me that i'm beautiful,
Honestly i'm good and really got me under control, i guess that you're thinking what i need but i know that i don't need you, i'm just trying be me but i gotta say No, Baby i don't want your comfort No, i don't want to talk you on the Phone, Yeah i've been sleeping for the looo-oove! I don't even want your love more ooo o, trying saying i don't need ya, and i don't need your body from my soul ouu ouul!

Refrain:
I will wait for Love and wait for me, will wait for Love, will wait for aa wil wait for Love will wait for me, will wait for Love will wait for..
I can wait for my Love, i don't need you to wait for my love oh, 4x

I'm tired people saying, you should find somebody but i'm too young, yeah i don't need to look for something that i know that it will just come, i guess you're thinking what i need, but i know that i don't need someone!

Refrain:
I'm just trying be me but i gotta say No, Baby i don't want your comfort No, i don't want to talk you on the Phone, Yeah i've been sleeping for the looo-oove! I don't even want your love more ooo o, trying saying i don't need ya, and i don't need your body from my soul ouu ouul!

I will wait for Love and wait for me, will wait for Love, will wait for aa wil wait for Love will wait for me, will wait for Love will wait for..
I can wait for my Love, i don't need you to wait for my love oh, 4x


Lyrics submited by EmmaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019