Enjela Qema
Enjela Qema

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Has Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri

Biografia

BIOGRAFIA: Enjela Qema është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne dhe baladë popullore. Në Dhjetor 2014, Enjela Qema merr pjesë në Shkodra Fest 1 me këngën "Motivi Je Ti". Në Janar 2016, Enjela merr pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "S'jam Pendu". Më datë 17 Maj 2016, Enjela publikon videoklipin "Boma Hallall Moter". Më datë 3 Tetor 2016, Enjela Qema publikon videoklipin "Diamant". Më datë 21 Shkurt 2017, Enjela Qema publikon videoklipin "Sa T'jem Gjall". Më datë 20 Qershor 2017, Admir, Lisandra, Rezarti & Enjela publ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0