A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enkela Bisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
BIOGRAFIA: Enkela Bisha është një këngëtare e njohur. Në Shtator 2009, Enkela Bisha merr pjesë në Zambaku I Prizrenit 2009 me këngën "Një Pikë Ujë Prizreni". Më datë 28 Shkurt 2013, RTV21 Stars publikon videoklipin "Vendi Im"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Venera Imeri

Herolinda Bucaliu

Shpresa

Arjela Krasniqi

Manushaqe Vata

Pegi Xhani

Gentiana Bujupi

Liliana Kanina

Gledis

Jorida Zaimaj


Tags: Enkela Bisha

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019