A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enkeleda Gjongeci

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Enkeleda Gjongeci is a popular singer of Pop music. Në Dhjetor 2014, Enkeleda Gjongeci merr pjesë në Shkodra Fest 1 me këngën "Per Ty". Në Maj 2015, Enkeleda Gjongeci merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Lojtar I Dashurise". Më datë 31 Mars 2016, Enkeleda Gjongeci publikon videoklipin "Shume Po T'ni". Më datë 28 Tetor 2016, Enkeleda Gjongeci publikon videoklipin "Si Refren". Më datë 30 Dhjetor 2017, Enkeleda Gjongeci publikon videoklipin "Sa Me Do". Më datë 10 Qershor 2019, Enkeleda...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ariana Bushati

Lorna Hysa

Fabiola Agalliu

Antonela Çekixhi

Albresha

Emma (Emanuela Manaj)

Agertina Muca

Joanna Wakeley

Doruntina Qamili (Dina)

Armela Tusha


Tags: Enkeleda Gjongeci

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019