Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enkelejda Alushi & Hysni Alushi - Kolazh Jugu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4

Hajde kaleshe xhixhos dhe moj
Malli c'me ka mare
epo malli c'me ka mare dhe moj
pa vajtur nje jave

Hajde ti kur jeshe cupe dhe moj
une kur jesha djale
epo dashurine qe keshem dhe moj
mbaje mend ta mbajme..

Dallandyshe vogel o dale dale
moj dalandyshe vogel o dalae me ngadale
do vish m ne apo jo
dale me ngadale

Pritem sa te rritem o dale dale
moj pritem sa te rritem o dale dale
te benem sa shoqet oo dale dale
moj te benem sa shoqet oo dale me ngadale...Nuk kemi video për këtë këngë.
Enkelejda Alushi & Hysni Alushi - Kolazh Jugu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kolazh Jugu".
3. Video është e këngës "Kolazh Jugu", por nuk këndohet nga Enkelejda Alushi & Hysni Alushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Enkelejda Arifi:


Komente 0