Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enkelejda Alushi & Hysni Alushi - Dale Me Ngadale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Dallandyshe, vogelo dale, dale.
Moj dallandyshe e vogelo dale me gadale e.
Do vish me ne, a po jo, dale dale moj a do vish me ne a po, jo dale me ngadale e.
Pritem a te rritem o dale dale moj pritem sa te rritemo dale me ngadale e.
Te benem sa shoqeto oo dale dale moj te benem sa shoqeto dale me ngadale.


Ky tekst u dërgua nga Gafurr


Nuk kemi video për këtë këngë.
Enkelejda Alushi & Hysni Alushi - Dale Me Ngadale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dale Me Ngadale".
3. Video është e këngës "Dale Me Ngadale", por nuk këndohet nga Enkelejda Alushi & Hysni Alushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Enkelejda Arifi:


Komente 0