Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21
  • Emri i Vërtetë:
  • Enkeleda Shabani
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Enki është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Enkeleda Shabani, e njohur me emrin e saj shkurtimisht ENKI. Eshte motra e kengetares Elda Shabani(Madonna Shqiptare)nje nga femrat me te lakuara ne shqiperi, ku te gjithe kane interese dhe kuriozitet te flitet per te e per te ditur per jeten e saj luksoze te Madonnes! Enki ka marr pjese ne disa aktivitete artistike, eshte e talentuar me nje ze shume te bukur melodioz. Kemi kuptuar se ENKI nuk pelqen te jete shume person publik edhe pse pa dashur...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Motra e

Elda Shabani (Madonna Shqiptare)

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Viola Taçi

Bruna

Njomza Kallaba

Nidora Gjyriqi

Hana Cakuli

Adelajda Xhamani

Mjellma Berisha

Zhaku

Entela Zhula

Monika Salihu

Tags: Enki, Enkeleda Shabani, Henki, Madonna Shqiptare, Kafazi Arte, Kafazi Art


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet