Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Brikena Bogujevci
  • Vendlindja:
  • Toronto 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Enna është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. ENNA eshte emri skenik i kengetares Brikena Bogujevci, e lindur ne Toronto, Ontario. Më datë 20 Gusht 2018, Enna publikon videoklipin "Hije"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Verona Berisha

Eli Qorri

Arselinda Sheqeri

Nilsa Hysi

Brikey

Biondina Latifi

Aida Gashi

Keisi

Valëza Zogaj

Ardita Begu


Tags: Enna, Brikena Bogujevci

Krijo Një Kartolinë