TEKSTESHQIP

Enntz
Ilegala
Lyrics
(Feat. Alex)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ilegala" kënduar nga Enntz.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 28 Korrik 2022, Enntz publikon videoklipin "Ilegala", në bashkëpunim me Alex. Videoklipi u prodhua nga Frostbite Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Xhenty.