TEKSTESHQIP

Enntz
Nemo
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nemo" kënduar nga Enntz.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 1 Shkurt 2023, Enntz publikon videoklipin "Nemo". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Enntz. Videoklipi u prodhua nga Frostbite Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Xhenty.