Enom
Enom

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Enom është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 5 Maj 2018, Enom publikon videoklipin "Eja". Më datë 11 Janar 2019, Enom publikon videoklipin "Zemer". Më datë 14 Prill 2019, Culimusik publikon videoklipin "Ma E Mira", në bashkëpunim me Enom & Nexhat Osmanin. Më datë 30 Dhjetor 2020, Enom & Young Zen publikojnë videoklipin "Leyla". Më datë 15 Shkurt 2021, Dj Gimi-O & Enom publikojnë videoklipin "Kosova". Produksioni audio u realizua nga Çelik Lipa. Më datë 25 Shkurt 2021,...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0