Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enrieta Çela
Këngët (1)
Biografia
Komente (0)

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Enrieta Çela është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1978, Enrieta Çela merr pjesë në Festivali i 17-të në RTSH me këngën "Brezaret Ne Jug"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Enrieta Çela

Komente 0