Më mbaj mend (për 1 muaj)

Entela Ilirjani - Me Mungon Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Rrefreni
Shume vjet s'pash une me sy
thuaj s'jam e huaj per ty
iku koha iku rrinia
Vendi im ti je dashuria

Kohe e gjate qe jam ne kurbet
zemren oj nene ekam te shkrete
ky kurbeti qenka i rrende
kur s'ke pran as bab as nene

Rrefreni
Shume vjet...

Me Mungon mengjesi me vese
edhe rruget plot zhurrme e jete
ku degjoj o gjuhen e nenes
shuaj o mallin e zemres

Rrefreni


Ky tekst u dërgua nga Logpeja

Entela Ilirjani - Me Mungon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mungon".
3. Video është e këngës "Me Mungon", por nuk këndohet nga Entela Ilirjani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Entela Ilirjani:


Komente 0