Më mbaj mend (për 1 muaj)

Entela Ilirjani - Nje Perendim Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti o shpirti im sa shume me mungon
dielli perendon edhe nata afron
vala e rreh bregun gjurmet po i fshin
po se ne kujdes ato gjithe do te rrin

Rrefreni
Te ishim bashk ate diell ta shikoje
me puthje te embela ti te me mbuloje
do te ishim dehur nga mbrekullia
e te harruar nga njerezia
E di do te vish une ty po te pres
e vetmja shpres je per mua ne jete

Ti o shpirti im sa shume me mungon
dielli perendon edhe nata afron
vala e rreh bregun gjurmet po i fshin
po se ne kujdes ato gjithe do te rrin
yjet lart ne qiell sa shume po shendrrin
po te jap nje puthje o zjarr i shpirtit tim
zemra te kerkon vec ti e ngushllon
kur ne jemi bashk koha shpejt po kalon


Ky tekst u dërgua nga Logpeja

Entela Ilirjani - Nje Perendim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Perendim".
3. Video është e këngës "Nje Perendim", por nuk këndohet nga Entela Ilirjani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Entela Ilirjani:


Komente 0