Më mbaj mend (për 1 muaj)

Entela Ilirjani - S' Ishe Fati Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Shume po vuj qe s´jam me tu
s´ishe fati im
them me vete cdo gje behet
e ka nje kuptim
O kjo jete ka qene e shkruar
te me plak mu ne rrini
kur mendoj duhet jetuar
pa te shkreten dashuri

Rref...
Pse pse nuk jam me ty
dhembja me shtrengon ne gji

Ka shume gjere nuk i them
po ti mire i di
Sa do doja dhe nje here
nje fillim te ri
O kjo jete ka qene e shkruar
te me plak mu ne rrini
kur mendoj duhet jetuar
pa te shkreten dashuri

Rref...
Pse pse nuk jam me ty
dhembja me shtrengon ne gji
Pse pse ti u vonove tash
lumturin e shove


Ky tekst u dërgua nga Logpeja

Entela Ilirjani - S' Ishe Fati Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S' Ishe Fati Im".
3. Video është e këngës "S' Ishe Fati Im", por nuk këndohet nga Entela Ilirjani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Entela Ilirjani:


Komente 0