Më mbaj mend (për 1 muaj)

Entela Ilirjani - Mos Harroni Shqiperine Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sot ka feste e gjithe Shqiperia
Le te bjen tupan
Neper male neper kodra
Trojet anembane

Kemi shqipen me dy krena
Kuq e zi flamurin kena
Se kane rene te paret tane x2

Ref...
Jemi shpiptare
Troje te pandare
Token e premtuar
E kane lene te pare

Erdhi dita e bekuar
Jo nuk jemi te copetuar
Se ne shekuj ne liri
Jemi Shqiptari x2

Ti shqiptar nga Dukagjini
Dhe ti Kosoves
Tregoju gjithe botes mbare
Vallen e Rugoves

Gjak shqiptar kemi ne vena
Na prin shqipja me dy krena
Ta gezojme kete pavaresi x2

Ref...
Jemi shpiptare
Troje te pandare
Token e premtuar
E kane lene te pare

Erdhi dita e bekuar
Jo nuk jemi te copetuar
Se ne shekuj ne liri
Jemi Shqiptari x2

...

Ref...
Jemi shpiptare
Troje te pandare
Token e premtuar
E kane lene te pare

Erdhi dita e bekuar
Jo nuk jemi te copetuar
Se ne shekuj ne liri
Jemi Shqiptari x2


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Entela Ilirjani - Mos Harroni Shqiperine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Harroni Shqiperine".
3. Video është e këngës "Mos Harroni Shqiperine", por nuk këndohet nga Entela Ilirjani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Entela Ilirjani:


Komente 0