Më mbaj mend (për 1 muaj)

Entela Ilirjani - Puthje Si Atehere Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti edi sa shume po vuaj
Ti e di sa me mungon
Ne tani jemi te huaj
Po zemra ty po te kerkon

REF.:
Eja pra me jep nje puthje perqafim
Eja pra se vetem ti je shpirti im
Eja pra le ta shijojme te dy ket' vere
Me jep nje puthje si atehere

Refuzon te kthehesh prap
Edhe pse ti me kerkon
S'ka ilac per ne te dy
Zemra ty te dashuron

REF.:
Eja pra me jep nje puthje perqafim
Eja pra se vetem ti je shpirti im
Eja pra le ta shijojme te dy ket' vere
Me jep nje puthje si atehere


Entela Ilirjani - Puthje Si Atehere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Puthje Si Atehere".
3. Video është e këngës "Puthje Si Atehere", por nuk këndohet nga Entela Ilirjani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Entela Ilirjani:


Komente 0