TEKSTESHQIP

Entela Zhula
Per Ty Kam Nevoje
Lyrics

Dhe nje ver kalon qdo gje rreth ndryshon pse tek mua ndodh qe akrepat ndalojn dhe nje yll ndriqon shkeputet mbet por jo gjithmon

dhe nje ver kalon tek un asgje sndryshon por e njejta ndjenj qe akoma pushton por nje yll humbet
fshihet dhe pergjon ka frik se mos te frikson

te lutem mos u fshih sdua te humbas pergjithni te lutem me sfido me thuaj dhe ti me do te lutem me lejo ne zemer te depertoj hmmmm per ty kam nevoj

te lutem mos u fshih sdua te humbas pergjithni te lutem me sfido me thuaj dhe ti me do te lutem me lejo ne zemer te depertoj .mmmm per ty kam nevoj

ooooooo

ne kte nat yjet dhe hena vallzojn lere veten te lir magjin ta shijojm ne kte nat yjet dhe hena na ftojn te dy endrren bashk ta jetojm

te lutem mos u fshih sdua te humbas pergjithni te lutem me sfido me thuaj dhe ti me do te lutem me lejo ne zemer te depertoj mmm per ty kam nevoj..

te lutem mos u fshih sdua te humbas pergjithni te lutem me sfido me thuaj dhe ti medo te lutem me lejo ne zemer te depertoj mmm per ty kam nevoooj ooo

shpirtin (****).dhe te me gjejsh aty...jemi ne te dy....kam nevoj per ty....

te lutem mos u fshih sdua te humbas pergjithni te lutem me sfido me thuaj dhe ti me edo te lutem me lejo ne zemer te depertooj mmm per ty kam nevoj

te lutem mos u fshih sdua te humbas pergjithni te lutem me sfido me thuaj dhe ti me do te lutem me lejo ne zemer te depertoj ...mmm per ty kam nevoj... ......per ty kam nevoj..........

DËRGOI:
INFO
Autore e muzikës dhe autore e tekstit është vetë artistja, teksa kënga ka punuar si orkestrues Adrian Hila.