Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Enur Pakashtica

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  78
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Enur Pakashtica është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ka drejtuar emisionin televiziv WAZZUP, kurse tani eshte me emisionin me te ri ne Klan Kosova te quajtur Summer Zone. Ka qene pjese e Orkestres Boterore te Paqes ne Linclon Center per Perfermacen e Artisteve me Alexander Markow edhe 133 muzikantet te tjere nga e gjithe Bota. Në vitin 2006, ne moshen 12 vjeqare, Enur Pakashtica ka marr pjese ne shfaqjen e talenteve Gjeniu i Vogel (Sezoni 2) ne telivizionin TV Klan ne Shqiperi ku ai arriti te je...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Gjeniu I Vogel

Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Red Bloody

Petrit Geci

Qendrim Pllana

Gzim Ukiqi

Vali Kuqi

ESTTO

Albatrit Muqiqi

Gëzim Gashi

Yll Limani

Egzon Pireci

Tags: Enur Pakashtica


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet