TEKSTESHQIP

Enver Batllava & Nazmi Gerdovci
300 Veta Po I Qet Vaporri
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "300 Veta Po I Qet Vaporri" kënduar nga Enver Batllava & Nazmi Gerdovci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.