Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Enver Batllava

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Podujevë 
BIOGRAFIA: Enver Batllava është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 11 Tetor 2018, Enver Batllava & Riza Selimi publikojnë videoklipin "Oda E Vjeter Ku Na Mbet". Në vitin 2018, Enver Batllava & Brahim Ajeti publikojnë albumin "Meli Meli Pse M'tradhtove". Në vitin 2019, Enver Batllava & Brahim Ajeti publikojnë albumin "Një Ditë Dielle Pranverore"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareNjë Ditë Dielle Pranverore (2019)

Meli Meli Pse M'tradhtove (2018)

Moj Kosove Me Male E Gurra

Zani I Ambel, Zani I Beqes

Ku Jane Trimat?


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Halil Cërvadiku

Beqir Gashi

Ibish Broja

Feriz Krasniqi

Isa Veliu

Daut Zenku

Musa Dauti

Dervish Dervishi

Mhill Krasniqi

Agim Baftjari


Tags: Enver Batllava

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet