A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qendresa Batllava

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  75
  • Vendlindja:
  • Batllave (Podujeve) 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Qendresa Batllava është një këngëtare e njohur. Vijon mesimet ne shkollen e mesme te muzikes ne Prishtine. Ajo eshte vajza e yllit te folklorit shqiptar Enver Batllaves. Qendresa suksesin me te madh deri me tani e ka arritur me kangen "Sa m'ka marr mali met pa". Më datë 25 Tetor 2016, Qendresa Batllava publikon videoklipin "Pse U Ktheve". Muzika e këngës u punua nga Egzon Bajraliu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Egzon Bajraliu. Videoklipi u prodhua nga k...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Malda Susuri

Viona Shabani

Dorina Xerxa

Edona Vatoci

Fjolla Shala

Llollo

Elbenita Kajtazi

Arbëresha Hajdari

Shqipdona Behluli

Nita Bahtiri


Tags: Qendresa Batllava

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019