TEKSTESHQIP

Enver Batllava & Nazmi Gerdovci
Avni Trimi Nga Shqipnia
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Avni Trimi Nga Shqipnia" kënduar nga Enver Batllava & Nazmi Gerdovci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.