TEKSTESHQIP

Enver Batllava & Brahim Ajeti
Brigadjere Moj Sorkadhe
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Brigadjere Moj Sorkadhe" kënduar nga Enver Batllava & Brahim Ajeti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.