Enver Lezi
Enver Lezi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Enver Lezi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 4 Mars 2017, Zenel Zekolli & Enver Lezi publikojnë videoklipin "Çeta E Nanës"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0