Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enxhi Delia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Enxhi Delia është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Dhjetor 1994, Enxhi Delia merr pjesë në Festivali i 33-të në RTSH me këngën "Një Tjetër S'do Të Këndojë Natali"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Agertina Muca

Elsa

Almeda Luca

Ajsel

Mirsa Laci

Mira Meziu

Mirlinda

Anisa Dervina

Lori Delhysa

Ariana Cena

Tags: Enxhi Delia, Engjëllushe Delia


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet