A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enxhi Nasufi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  48
  • Vendlindja:
  • Bulqize 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Enxhi Nasufi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Enxhi Nasufi eshte nje vajze shume e talentuar me nje vokal perfekt. Ka marre pjese ne shume festivale kengesh. Ka marre pjese edhe ne emisionin "Fresk Fare" ku ka realizuar kolonen zanore te emmisionit me titull "Marrim fryme shqip". Me pas Enxhi zbuloi talentin ne X Factor. Aty ajo u quajt "uragan i estrades". Mentori i saj ishte Pandi Laco dhe arriti deri nje gjysem finale. Në Gusht 2008, Enxhi Nasufi merr pjesë në Festivali I 46-te Shkoder...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Linda Sadiku

Selma Bekteshi

Orjola Xhemollari

Arsinda

Adalena Seferi

Xhesika Polo

Olta Boka

Luana Vjollca

Laura Toska

Kieda Budini


Tags: Enxhi Nasufi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019