Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enxhi Nasufi - Njësoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5

Vetëm ti je për mua
Vetëm unë jam për ty
Asgjë tjetër nuk dua
Kur ti më sheh në sy

E di një në një milion
Fryma që më zgjon
Zemrën time ke
Dhe kur s'më beson
Si unë xhelozon
Jemi ne njësoj, yeah

[REF.:]
Eja më merr sonte, baby
Mbi trupin tim, tëndin dua të ndjej
Je vetëm ti, baby
Every day, na-na-na
Every night, no, no, no
K'të natë nuk dua premtime
Në mij'ra yje me ty të jem
Je vetëm ti, baby
Every day, na-na-na
Every night, no, no, no

Zemër, sot mos shko
Dorën mos ma lësho
Dua të jem pranë teje
Zemër, jo mos shko
Afër ti më qëndro
Se të ndjej brenda meje

E di një në një milion
Fryma që më zgjon
Zemrën time ke
Dhe kur s'më beson
Si unë xhelozon
Jemi ne njësoj, yeah

[REF.:]
Eja më merr sonte, baby
Mbi trupin tim, tëndin dua të ndjej
Je vetëm ti, baby
Every day, na-na-na
Every night, no, no, no
K'të natë nuk dua premtime
Në mij'ra yje me ty të jem
Je vetëm ti, baby
Every day, na-na-na
Every night, no, no, no

Më largon ti
Më afron ti
Thua, "Jo mos shko"
Xhelozon ti
Më kërkon ti
Vetëm mos më lër
No-oh-oh, yeah

[REF.:]
Eja më merr sonte, baby
Mbi trupin tim, tëndin dua të ndjej
Je vetëm ti, baby
Every day, na-na-na
Every night, no, no, no
K'të natë nuk dua premtime
Në mij'ra yje me ty të jem
Je vetëm ti, baby
Every day, na-na-na
Every night, no, no, no
Enxhi Nasufi
Publikimi: 29/10/2020
Festivali: Festivali I 59-Të Në Rtsh
Muzika: Boocky
Teksti: Endri Buka


Enxhi Nasufi - Njësoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Njësoj".
3. Video është e këngës "Njësoj", por nuk këndohet nga Enxhi Nasufi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Enxhi Nasufi:


Komente 0