Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Corrupted

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  18
BIOGRAFIA: Era Corrupted është një grup artistësh i njohur. Grupi E.C (Era Corrupted) eshte i perbere nga 3 pjestare: Slita (Donald), Briskilla dhe Rameka. Gjithashtu bojn pjese ne grupin TBA !! Më datë 20 Shkurt 2006, Era Corrupted publikojnë videoklipin "A E Din?". Më datë 9 Korrik 2009, Era Corrupted publikojnë videoklipin "I Want"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi ARB

Gillespie

Madd Dogs

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

Kadenca Dhe Naseri

Potpuri Me Bilbilat

Kthjellu

Tempulli G

Tags: Era Corrupted, Tba


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet