A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Era Istrefi - Origami  (Feat. Maphorisa)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  67

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/03/2018

2018-03-21T17:11:29

U bo ni kohë e gatë që t'kom n'men
Edhe pse kurrë st'kom thon sen
Ditë e natë ndjenja s'po m'len
P'e ni që ai momenti po vjen
Po du me ta thirrë telefonin
Me ta ni tonin e zonin
Ti n'vend tem une n'tonin
Hit it up like you own it

Got it right here, got it right there
Got it in your hands
Put it right here, put it right there
Put it in your hands

[Chorus]
When you want me, fold me up like origami
Into the shape that you want me
Come do what you want, come do what you want yeah
And baby I'll be moving for you till you got me
Into the shape that you want me
Come do what you want, come do what you want yeah

Oh I just wanna let you know
Whatever your mind wants to go
Baby I'll be flexible, oh
Oh-oh, whenever you're dreaming your mind
Imma hope you bring to life
Whether is dark or light

Got it right here, got it right there
Got it in your hands
Put it right here, put it right there
Put it in your hands

[Chorus]
When you want me, fold me up like origami
Into the shape that you want me
Come do what you want, come do what you want yeah
And baby I'll be moving for you till you got me
Into the shape that you want me
Come do what you want, come do what you want yeah

[Chorus]
When you want me, fold me up like origami
Into the shape that you want me
Come do what you want, come do what you want yeah
And baby I'll be moving for you till you got me
Into the shape that you want me
Come do what you want, come do what you want yeah


Lyrics submited by booboo   Tonnidase-Cards (3)

2018-07-04 12:10:45
Into the shape that you want me
Come do what you want,
come do what you want yeah
U krijua nga ERA.ISTREFI 2018-04-12 18:49:13
Po du me ta thirrë telefonin
Me ta ni tonin e zonin
Ti n'vend tem une n'tonin
Hit it up like you own it
2018-04-08 08:00:41
Po du me ta thirr telefonin
Me ta ni tonin e zonin

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019