Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Era Istrefi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  1455
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Era Istrefi është një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Era Istrefi eshte nje vajze e thjesht nga Prishtina, e cila u rrit dhe u shkollua ne kete qytet. Era qe e vogel njihet si nje vajze ndryshe nga te tjerat dhe shpesh here ka folur edhe per tipin e saj te mbyllur. Ajo u bë e njohur për publikun me këngën e saj debutuese "Mani per Money" në vitin 2013, duke marrë mjaft kritika pozitive. Në janar 2016, Era Istrefi fitoi një vëmendje të madhe ndërkombëtare me këngën "Bonbon", duke u krahasuar edhe me ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

266 🔥🔥

Motra e

Nora Istrefit

E bija e

Syzana Tahirsylaj

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (47)

11
6
21
7
9
12
11
9
7
13
7
3
7
7
7
6
3
7
4
9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Argjentina Ramosaj

Adelina Berisha

Kida

Dhurata Ahmetaj

Klea Huta

Ava Max

Kejsi Tola

Beatrix Ramosaj

Greta Koçi

Elhaida Dani

Tags: Era Istrefi, Era, Nora Istrefi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet